Ambasador dobrego smaku
Ambasador
dobrego smaku
 Na dobry początek dnia
Na dobry początek dnia
Twój pomysł na śniadanie!
Twój pomysł
na śniadanie!

Systemy jakości

Kreowany obecnie w społeczeństwie model zdrowego odżywiania człowieka tworzy rzeczywistość. Konsumenci oczekują, aby kupowana przez nich żywność wpływała aktywnie na podniesienie ich witalności, zachowaniu lepszej kondycji, atrakcyjniejszej sylwetki i dobrego samopoczucia. To wszystko stanowi wyzwanie dla dążenia w celu zaspokojenia nowych oczekiwań i preferencji konsumenckich. Stosowanie nowoczesnych procesów biotechnologicznych w odniesieniu do zdrowotnych wartości produkowanych wyrobów, to nowe spojrzenie technologów na potrzeby i oczekiwania społeczeństwa.

W trosce o najwyższą jakość i bezpieczeństwo konsumpcji, firma poddaje skrupulatnej analizie nie tylko swój gotowy produkt, ale także każdy krok w procesie jego produkcji.

Strategia działań Zarządu Spółdzielni wyrażona w Polityce Jakości firmy stanowi ciągłe doskonalenie pozycji rynkowej. Dzieje się tak poprzez realizację zobowiązań wynikających z wdrożonego Systemu Zarządzania Jakością. Uzyskanie certyfikatu na zintegrowany system oparty na wymaganiach Normy ISO 9001/2000 oraz na zasadach bezpieczeństwa zdrowotnego wyrobów – HACCP, jest potwierdzeniem statusu wysokiej jakości produkcji.

Wysoki standard rynkowy dla uzyskanych wyrobów jest gwarancją: bezpieczeństwa, walorów odżywczych, cech organoleptycznych i trwałości mleczarskich produktów.