Ambasador dobrego smaku
Ambasador
dobrego smaku
 Na dobry początek dnia
Na dobry początek dnia
Twój pomysł na śniadanie!
Twój pomysł
na śniadanie!

Jogofrut z nagrodą Influencer's Top 2020!

Miło nam poinformować o wyróżnieniu w kategorii żywność - produkty mleczne smoothie. Cieszymy się, że jurorzy w konkursie Allaboutlife
docenili nasz produkt, co potwierdza jego wysoką jakość.

Do grona licznych nagród i certyfikatów jakimi uhonorowano produkowane przez OSM Krasnystaw produkty wpisuje się również nasz Jogofrut. Otrzymał on nagrodę INFLUENCR”S TOP 2020.

Nagroda INFLUENCER”S TOP 2020 jest przyznawana przez najlepszych influenserów i blogerów oraz celebrytów. W tym roku odbyła się III edycja tego plebiscytu.

Nagroda ta, to świadectwo zasad i wartości, którym od ponad 100 lat hołduje OSM Krasnystaw. Te wartości to pełna naturalność produktów, brak konserwantów, wierność tradycyjnym recepturom i wykorzystanie najlepszego mleka z najczystszych rejonów Lubelszczyzny. Z ponad wiekowego doświadczenia Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej  w Krasnymstawie wynika, że taka właśnie jest recepta na produkty najwyższej jakości, które od lat cieszą się niesłabnącym zaufaniem Polaków.

Jesteśmy pewni, że razem, dzięki wsparciu i kooperacji opartej na szacunku i uczciwości będziemy mieli wiele wspólnych powodów do radości i satysfakcji z pracy. Tego właśnie sobie i Państwu serdecznie życzymy.